Monthly Archives: Luty 2013

Śmieciarek NxG 1.2.0

Śmieciarek NxG 1.2.0 to jedna z najlepszych propozycji dla polskich użytkowników poczty email pracujących na systemach MS Windows 98/Me/NT/2000/XP. Sama aplikacja jest bardzo dobrze przetłumaczone na język polski, nawet zakładka pomoc – dziek temu każdy użytkownik ma okazałą instrukcję obsługi do Śmieciarka.Ważne – sama aplikacja jest szalenie mocno rozbudowana. Użytkownik konta pocztowego może nie tylko tworzyć własne reguły, ale i wspierać się inteligentnym automatem, jego skuteczność filtrowania ocenia się na 99,3%. do tego można tworzyć w na swoim kocie mailowym wiele rozmaitych folderów i subfolderów i szczegółowo definiować, do którego z ich mają trafiać określone maile: począwszy od tych wysyłanych z białych (czyli przyjaznych) adresów, jak i z tych oznaczonych jako spam na czarnej liście Śmieciarka. Bez wątpienia to jedno z najlepszych narzędzi służących do filtrowania spamu dla polskich użytkowników kont email.

Spam Monitor 3.0.0.4

Masz dość sieci na swojej skrzynce mailowe? Warto zainteresować się programem Spam Monitor w wersji 3.0.0.4, to doskonałe narzędzie filtrujące naszą pocztę w poszukiwaniu niechcianych wiadomości. Przechwytuje i usuwa nie tylko reklamy, ale także wszystkie potencjalne zagrożenia związane z zainfekowanymi mailami, wirusami, robakami i programami szpiegującymi przechodzącymi przez email.Aplikacja ta znakomicie współpracuje z najpopularniejszymi narzędziami d odbierania poczty (Outlook, Outlook Express czy Mozilla Mail). Zaleta Spam Monitora jest to, że pracuje on cały czas – począwszy od chwil pobierania wiadomości z serwera, jak i podczas późniejszej pracy komputera. Praca w tle nie spowalnia systemu, bezbłędnie za to tworzy algorytmy spamów, by podczas kolejnego uruchomienia być programem jeszcze skuteczniejszym.Spam Monitor pracuje w systemach operacyjnych MS Windows 98/2000/Me/XP. W nowszych wersjach (Vista i 7) niestety program się nie instaluje.

Warto poznać tę firmę

Ten portal poświeciliśmy głównie firmie Kensington. Czy to kwestia reklamy raczej nie – nikt nam wszak nie płaci za to, że chwalimy tego producenta. Zaznaczamy: ROBIMY TO ZA FREE, Z WŁASNEJ I NIEPRZYMUSZONEJ WOLI. Po prostu – produkty tej firmy, mimo że nie są najdroższe, to są po prostu genialne zarówno pod kątem solidności wykonania, działania, jak i samego wyglądu. Na pewno zasługuje to na jakoś wzmiankę, tymczasem w sieci nie ma żadnych większych informacji na temat tego producenta. Dlatego też postanowiliśmy nieco internautom przybliżyć świata elektronicznych gadżetów, komputerów przenośnych i oczywiście samego producenta.Kensington to ciekawy producent. Z jednej strony inwestuje w reklamę – a szkoda, bo to przecież dźwignia handlu – z drugiej jednak sprzedaje się rewelacyjnie. Szczególnym uznaniem cieszą się myszki bezprzewodowe oparta na bardzo ciekawym designie. Są malutkie, ale ich kształt idealnie dopasowuje się do dłoni człowieka. Przy tym myszki wyglądają zupełnie inaczej niż wszystkie tego typu produkty. Ważna jest tutaj także cena – średni taka myszka kosztuje od 40 do 60 złotych, co oczywiście jest ceną niezwykle atrakcyjną zważywszy że to wysokiej jakości produkt.Przedstawiliśmy naszym czytelnikom także świat toreb, jakie produkuje Kensington. Te także się nam podobają, solidnie wyszywane, nie pękają w szwach po kilku tygodniach użytkowania. Są modne, oparte na nowoczesnych ale estetycznym designie. Są także funkcjonalne i znów… dodatkowym atutem jest sama cena. Kensington jest producentem doskonałym, a przy tym tanim. Nie dziwne, ze reklama nie jest mu potrzebna, jego produkty sprzedają się same.